Clementoni Clemmy klocki dla dzieci, bezpieczne klocki – recenzja, opinie

Clementoni Clemmy to klocki dla dzieci, które są gumowe i miękkie, a dzięki temu bezpieczne do zabawy. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 18-36 miesięcy, kiedy mali konstruktorzy odkrywają przyjemność tworzenia i kiedy wznoszą swoje pierwsze budowle. Ponadto, bez obaw mogą te klocki brać do buzi, nie robiąc sobie przy tym krzywdy. Upadek z klockiem w ręku, kiedy maluchy doskonalą umiejętność chodzenia, z pewnością nie będzie groźny.

Ranking zestawów klocków Clementoni Clemmy  

1.Clementoni Clemmy plus zest. 60 klocków Clementoni Clemmy klocki dla dzieciSprawdź!
2. Clementoni Clemmy Dino kształty i koloryClementoni Clemmy klocki dla dzieciSprawdź!
3. Clementoni Clemmy Klocki Stacja KolejowaClementoni Clemmy klocki dla dzieciSprawdź!
4. Clementoni Minnie Muzyczny PociągClementoni Clemmy klocki dla dzieciSprawdź!

Clementoni Clemmy klocki dla dzieci – recenzja, opinie

Klocki są świetną opcją do zabawy dla maluchów.  Klocki posiadają piękne cztery kolory, z których dzieci z przyjemnością komponują swoje pierwsze budowle. Łatwo się nakładają i budowa nimi to sama przyjemność, nie tylko dla dziecka, ale i rodzica.

Jak wszystkie klocki, wspomagają rozwój zdolności manualnych oraz pobudzają dziecięcą wyobraźnie.

Ich niebywałym atutem jest  przyjemny i delikatny zapach, który bardzo podoba się maluchom.

Łatwo utrzymać je w czystości – wystarczy po prostu je umyć. Wykonane są z nietoksycznych materiałów, bezpiecznych dla dzieci. Dla wygody rodziców, klocki zamknięte są w poręcznym, przezroczystym opakowaniu.

Oprócz podstawowej wersji, która i tak da dziecku mnóstwo frajdy, możemy znaleźć w ofercie różnorodne tematyczne zestawy. Między innymi może to być pociąg Minnie Mouse dla maluszka, farma, którą pokocha każdy maluch, ale także zwierzątka i pojazdy. Dzięki dostępności różnych zestawów możemy dziecku na każdą okazję sprawiać prezent w postaci klocków od Clementoni Clemmy. Ponadto wraz z dzieckiem możemy budować przeróżne  figury i rozwijać kreatywność naszej pociechy. Tego typu klocki są ciekawą alternatywą dla wszechobecnych Lego Duplo.

 

Szukasz klocków dla maluszka? Sprawdź ofertę sklepu hulahop.pl

Clementoni Clemmy klocki dla dzieci, bezpieczne klocki – recenzja, opinie
5 (100%) 2 vote[s]