Gra planszowa do 50 zł, ranking top 5 najlepszych gier planszowych!

Jeżeli uważasz, iż w dzisiejszych czasach, nie sposób kupić dobrą grę planszową w niskiej cenie, jesteś w błędzie. Przedstawiamy zestawienie, dzięki któremu odkryjesz, iż planszówki nie muszą być drogie. Sprawdź, jaka gra planszowa do 50 zł jest warta uwagi!

 Gra planszowa do 50

Gra planszowa do 50 zł, ranking top 5 najlepszych gier planszowych!

Dobble

gry planszowe

Pierwszą bohaterką tego zestawienia, jest gra planszowa Dobble. W idealnych proporcjach łączy ona prostotę z grywalnością, zasady rozgrywki można wyjaśnić w mniej niż minutę. Najprościej rzecz ujmując, Dobble polega na tym, aby jak najszybciej znaleźć dwa odpowiadające sobie obrazki. Rozgrywka, jest szybka oraz emocjonująca, nie sposób się przy niej nudzić!


Pędzące Żółwie

gry planszowe

Pędzące żółwie, jest bardzo prosta grą, przy której można spędzić naprawdę długie godziny. Rozgrywka posiada z pozoru proste założenie, przy pomocy odpowiednich kart, przesuwamy znajdujące się na planszy żółwie.

Wieje nudą? Nic bardziej mylnego! Gra wzbudza naprawdę wiele emocji i zmusza nas do ciągłego kombinowania. Dlaczego? Gracze (poza nimi samymi) nie wiedzą, który żółw, należy do którego zawodnika. Graliście kiedyś w grę karcianą o nazwie UNO? Pędzące żółwie z czystym sumieniem można nazwać jej planszowym odpowiednikiem.

Jako ciekawostkę warto dodać, iż rozgrywka może mieć nawet pięciu zwycięzców. Wszystko za sprawą zasady, zgodnie z którą, żółw lądujący na zajętym przez przeciwnika polu, ląduje na jego plecach. Dzięki czemu, żółwiki podróżują razem, dopóki nieproszeni pasażerowie nie uznają, iż pora ruszyć w drogę samemu.


Jungle Speed

jungle-speed

Świetna gra zręcznościowa, w której liczy się refleks. Zadaniem graczy, jest pozbycie się w jak najkrótszym czasie posiadanych kart, poprzez chwytanie w odpowiednim momencie drewnianego „totemu”. Gra posiada wiele trybów gry, dzięki czemu, nigdy się nie nudzi. Co więcej, posiada bardzo proste zasady, przez co nawet najbardziej oporni na wiedzę, szybko zrozumieją zasady.


Mistakos

mistakos

Szalona gra, która wymaga od graczy zręczności oraz sporej dawki sprytu. Zadaniem graczy, jest piętrowanie krzesełek w taki sposób, żeby żadne z nich nie upadło na stół. Zwycięża ten, kto po zakończeniu rozgrywki, będzie miał najmniej punktów karnych.


Story Cubes

Story Cubes

Story Cubes, jest to gra składająca się z 9 sześciennych kości, opatrzonych różnymi obrazkami. Rozgrywka polega stworzeniu opowieści, bazujących na ilustracjach znajdujących się na wierzchnim boku kości. Wygrywa ta osoba, która zdobędzie najwięcej pozytywnych głosów.


Wszystkie gry planszowe wspomniane w artykule znajdziesz w sklepie hulahop.pl

DobblePędzące Żółwie

Jungle Speed

Mistakos

Story Cubes
gry planszowegry planszowejungle-speedmistakosStory Cubes
Sprawdź!Sprawdź!Sprawdź!Sprawdź!Sprawdź!

Więcej gier planszowych do 50 złotych znajdziesz w sklepie hulahop.pl!

Zobacz gry planszowe do 50 złotych w sklepie hulahop.pl!

Gra planszowa do 50 zł, ranking top 5 najlepszych gier planszowych!
5 (100%) 1 vote