Jaka lampa dla dziecka – ranking top 5 najpopularniejszych produktów!

Jaka lampa dla dziecka – ranking top 5 najpopularniejszych produktów!

Każdy rodzic wie, jak ważne jest odpowiednie oświetlenie pokoju. Jednak, wybór dobrej lampy dla dziecka może stanowić nie lada problem. Najczęściej produkty dostępne w sklepach, nie pasują do pokoju dziecięcego lub też swoim wyglądem wręcz odstraszają małe dzieci. Najlepszym rozwiązaniem takiej sytuacji, jest inwestycja w lampkę specjalnie dostosowaną do małych dzieci. Firma Philips we współpracy z wydawnictwem Marvel oraz Disneyem, stworzyła magiczną serię lamp dla dzieci stylizowanych na przedmioty oraz postacie ze świata komiksów i bajek. Przedstawiamy ranking, dzięki  któremu dowiesz się, jaka lampa dla dziecka, będzie odpowiednim wyborem.

lampa dla dziecka

 

 

Lampa dla dziecka, najpopularniejsze produkty

1) Lampka LED Frozen Olaf

lampka-led-frozen-olaf

Film Frozen, był jednym z największych hitów, wśród filmów dla dzieci wydanych w ciągu ostatnich lat. Prezentowana lampka, przedstawia jedną z najbardziej rozpoznawanych postaci z tej bajki, jaką jest bałwan imieniem Olaf. Zestaw zawiera naklejkę naścienną oraz lampkę w kształcie głowy pozytywnego bałwanka.

2) Lampka LED Kapitan Ameryka

kapitan-ameryka-tarcza-lampla

Lampka Led stylizowana na tarczę popularnej postaci ze świata Marvela, jaką jest Kapitan Ameryka. Zestaw zawiera naklejkę naścienną imitującą pęknięcie ściany oraz lampkę w kształcie tarczy. Idealny prezent dla młodego fana komiksów oraz filmów z super bohaterami!

3) Lampka Led Hulk

lampka-led-hulk

Prezentowana lampka stylizowana jest na pięść jednej ze sztandarowych postaci świata Marvela, jakim jest Hulk. Jest ona idealnym pomysłem na prezent, dla dzieci lubujących się w czytaniu komiksów oraz filmów z bohaterami Marvela. Zestaw zawiera naklejkę naścienną oraz lampkę w kształcie pięści Hulka.

4) Lampka LED Spider-Man

lampka-led-spiderman

Spider-Man jest to postać, którą już dawno na trwałe zagościła w popkulturze. Przedstawiany przez nas produkt, stylizowany jest na maskę tego popularnego superbohatera. Dodatkowo, do zestawu dołączona jest naklejka imitująca pęknięcie ściany.

5) Lampka LED Thor

thor-lampka

Ostatnim bohaterem tego zestawienia, jest lampka stylizowana na młot Thor’a. Podobnie jak w przypadku poprzednich produktów, zawiera on naklejkę naścienną imitującą pękniętą ścianę.

Wszystkie wyżej wymienione produkty, wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, co zapewnia wysokie bezpieczeństwo Twoich dzieci. Ponadto, dzięki łatwemu montażowi, instalacja trwa mniej, niż 5 minut. 

Lampa dla dziecka – ranking top 5 najpopularniejszych.

Lampka LED Thor

BMW R75 z przyczepąCzołg lekki 7 TPWojskowy samolot transportowy
Powstanie Warszawskie

lampka-led-frozen-olaflampka-led-hulklampka-led-spiderman
Sprawdź!Sprawdź!Sprawdź!Sprawdź!Sprawdź!

Więcej zabawek lampek dla dzieci znajdziesz w sklepie hulahop.pl!

Zobacz więcej lampek dla dzieci w sklepie hulahop.pl!

Jaka lampa dla dziecka – ranking top 5 najpopularniejszych produktów!
5 (100%) 1 vote[s]