Klocki Lego Mindstorms – recenzja

To zabawka, która zainteresuje dziecko na bardzo długi czas. Doskonale rozwija wyobraźnie przestrzenną oraz zdolności manualne. Ten zestaw Lego umożliwia zbudowanie nawet pięciu różnego rodzaju robotów

Klocki Lego Mindstorms – recenzja

Dzięki udoskonaleniu poprzedniej wersji kostki sterującej, projektowanie, budowanie i sterowanie robotem jest jeszcze większą frajdą.

Kostka ma więcej pamięci i jest szybsza. Dzięki portowi SD jest łatwiejsza w rozbudowie, a jej ekran ma większą rozdzielczość, i w ogóle jest większy. Poprawiono także działanie czujnika kolorów, który odróżnia teraz aż siedem barw. Obecnie, dzięki dodatkowemu portowi, można podłączyć nawet cztery silniki.

Dzięki oprogramowaniu EV3 można skorzystać z zaawansowanych funkcji programistycznych. Z kolei, sterować robotem można za pomocą pilota na podczerwień albo dzięki darmowej aplikacji na urządzenia mobilne.

Warto zalogować się na  LEGO.com/mindstorms, by pozyskać dostęp do wielu ciekawych materiałów. To także sposób, by komunikować się z ogromną społecznością fanów LEGO MINDSTORM.

Pomysł na prezent dla dziecka – LEGO

Taki prezent, jak zestaw Lego Mindstorms, sprawi dziecku większą frajdę niż rower na komunię. Zbudowanie robota może na początku przysporzyć trochę trudności i raczej będzie wymagało pomocy rodziców, ale finalny efekt jest fenomenalny.

CHCESZ DOKONAĆ ZAKUPU? SPRAWDŹ OFERTĘ W HULAHOP.PL

Klocki Lego Mindstorms – recenzja
5 (100%) 2 vote[s]