Kucyki pony – jakie my little pony wybrać? Zabawki dla dziewczynek

Kucyki pony to jedne z popularniejszych zabawek dla małych dziewczynek. My little pony są urocze i podobają się każdej dziewczynce. Swoją popularność zdobył głównie dzięki bajkom, serialowi, a następnie zabawek i zestawów z kucykami i akcesoriami. Aktualnie w ofertach sklepów znajdziemy nie tylko zabawki i figurki my little pony, ale także mnóstwo produktów z motywem popularnej bajki. Jakie kucyki pony są najlepsze? 

My Little Pony Księżniczka Celestia

Ta zabawka to piękny jednorożec ze skrzydłami – królowa wszystkich kucyków Pony. Dziewczynki szczególnie uwielbiają księżniczkę Celestię, gdyż inne kucyki ją podziwiają i jest ona najpiękniejszą postacią. Ponadto zabawka ma świecące skrzydła, które się poruszają oraz księżniczka mówi w języku polskim. W zestawie kucyk Celestia dostajemy także, różowy grzebień, cztery kolorowe spineczki. Za pomocą tych akcesoriów możemy dbać i pielęgnować niepowtarzalną grzywę kucyka.

kucyki Pony Sprawdź!

 

Hasbro Monopoly My Little Pony Junior

Monopoly Junior My little Pony jest kolejną popularną grą, wśród wszystkich fanów kucyków. Jest przeznaczona dla dzieci, a więc zasady są dużo łatwiejsze i na pewno każda dziewczynka chętnie zagra w grę z motywem ulubionych kucyków. Dodatkowo po planszy poruszasz się pionkami pod postacią figurek kucyków Pony.

kucyki PonySprawdź!

ZESTAWY DO STYLIZACJI KUCYKÓW PONY :

Zabawki i figurki z motywem Pony są niezwykle popularne wśród małych dziewczynek. Dlaczego tak się dzieje? Bowiem słynne figurki i zabawki powstały w oparciu o serial telewizyjny i filmy, których bohaterkami są właśnie kucyki Pony. Każdy konik ma swój unikalny charakter i perypetie. Ponadto w serialu kucykom przytrafiają się przeróżne sytuacje i perypetie, a także łączy je przyjaźń. Również kolorystyka i wygląd postaci jest niezwykle przyciągający, zwłaszcza dla małych dziewczynek. Kucyki Pony występują w różnorodnych, przeważnie jasnych i pastelowych kolorach, a także posiadają różne atrybuty. Do takich atrybutów należy kolor włosów, znamię, wielkość, przedmiot itp. Każda dziewczynka, która posiada figurkę kucyka, posiada również grzebień do dbania o czuprynę konika. Każda mały dziewczynka uwielbia przebieranki, fryzury i interesuje się tematem makijażu, torebek i innych typowo dziewczęcych akcesoriów. Tak więc zabawa nad kucykiem i jego stylizacja jest kolejnym przyciągającym powodem do My Little Pony i całej serii.

1. Hasbro My Little Pony Stylowa grzywaSprawdź cenę!
2. Hipo Konik Pony z akcesoriamiSprawdź cenę!
3. Hasbro My Little Pony Pop Modne Kucyki Sprawdź cenę!

 

Więcej kucyków i gadżetów My Little Pony znajdziesz w sklepie hulahop.pl

Kucyki pony – jakie my little pony wybrać? Zabawki dla dziewczynek
5 (100%) 2 vote[s]