Spin Master Bunchems, czym są klocki Bunchems, jak układać?

Jeżeli szukasz rozwijającej zabawki dla swojej pociechy, mamy coś właśnie dla Ciebie. Prezentujemy Bunchems, rewolucyjną zabawkę autorstwa Spin Master, dzięki której Twoje dziecko może tworzyć dowolne kształty, od małych zwierzątek po całe mini-aglomeracje w całkowicie bezpieczny sposób!

 

bunchems

Klocki Bunchems – co to jest?

Bunchems, są to kolorowe rzepy, o wysokiej przyczepności, umożliwiające, poprzez ich wzajemne łączenie, tworzenie praktycznie nieograniczonych kształtów. Jedynym ograniczeniem, jest wyobraźnia Twojego dziecka!

Zestaw oprócz kulistych rzepów, zawiera różnego typu dodatki takie jak oczka, skrzydełka, kapelusiki oraz stópki, za sprawą których stworki autorstwa Twojego dziecka, będą jeszcze bardziej realistyczne. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, nawet przy wysokiej eksploatacji, nie tracą swoich właściwości.

Co zawiera zestaw Bunchems?

W opakowaniu znajdziemy 370 wysokiej jakości rzepów Bunchems oraz 46 akcesoriów, dzięki którym twory waszego dziecka, będą jeszcze bardziej realistyczne. Oprócz tego, w pudełku można znaleźć instrukcję obsługi, zawierającą poradnik, przedstawiający 36 podstawowych kształtów, które można uzyskać przy pomocy rzepów.

Bunchems, jak układać

Rozpocznij od rozłożenia rzepów na podłodze, następnie ściśnij jeden z drugim i daj się ponieść fantazji. Klocki bardzo łatwo się łączą, dzięki czemu jedyne czego potrzebujesz do rozpoczęcia zabawy, jest otwarta głowa i czas.

Jak zbierać?

Jedną z największych zalet rzepów jest fakt, iż bardzo łatwo się je sprząta. Wystarczy zgrabić je w jedno miejsce, zgnieść i już mamy pozbierane wszystkie części zestawu. Teraz wystarczy tylko umieścić je w pudełku.

0505

Rzepy ze względu na swój mały rozmiar, niosą za sobą ryzyko połknięcia. Dlatego, nadają się do samodzielnej zabawy dla dzieci, w wieku powyżej 4 lat. W przypadku młodszych pociech, zabawa powinna przebiegać tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Wady

Największą wadą rzepów, jest fakt, iż posiadają dość małe wymiary, co sprawia, że dosyć łatwo stracić je z pola widzenia – a w rezultacie zgubić.

Klocki omówione w artykule znajdziesz w sklepie : hulahop.pl


Jeżeli szukasz czegoś więcej, odwiedź sklep hulahop.pl, posiadający szeroki wybór zabawek dla dzieci!

Zobacz klocki Bunchems w sklepie hulahop.pl!

Spin Master Bunchems, czym są klocki Bunchems, jak układać?
5 (100%) 1 vote[s]