Walizka jeżdżąca dla dziecka trunki – recenzja, ranking walizek

Nie trzeba często podróżować z dzieckiem, by przekonać się, że to ciężki temat. Praktyka także nie pomaga, bo dziecko po prostu nie przyzwyczaja się i każdy wyjazd niesie ze sobą problemy. Niezależnie od tego, czy mamy ze sobą malucha, czy już zaprawionego przedszkolaka, podróż z dzieckiem to wyzwanie.

Walizka jeżdżąca dla dziecka Trunki – recenzja

Z myślą o małych podróżnikach, firma Trunki stworzyła specjalną walizkę. Największy zachwyt wzbudza przeważnie u dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Jeszcze przed wyjazdem zachęca dzieci do nauki samodzielnego pakowania się, niezależnie od tego, czy są to małe ubranka, czy zabawki. Na lotnisku dziecko się nie nudzi, bowiem samo może ciągnąc walizkę, jeździć na niej lub może na niej odpoczywać. W każdej chwili ma pod ręką ulubione zabawki. Kilometry, które trzeba zrobić z parkingu do odprawy bagażowej, paszportowej oraz bramki odlotów, nie są już straszne, gdyż kiedy małe nóżki zmęczą się, brzdąc może usiąść na walizeczce, a rodzic może go ciągnąć.

Walizka sprawdza się przy każdym wyjściu z domu, bez względu na to, czy to dłuższa podróż, krótka wycieczka, czy odwiedziny u znajomych. Jest przy tym niezwykle wytrzymała oraz bardzo lekka. Mimo że nie należy do najtańszych walizek, ze względu na swoją wielofunkcyjność oraz spokój, który zapewnia rodzicom, jest warta swojej ceny.

Ranking walizeczek Trunki :

1. Trunki Walizeczka Jeżdżąca Biedronka Walizka jeżdżącaSprawdź!
2. Trunki Walizeczka Jeżdżąca Kotek Benny SzaraWalizka jeżdżącaSprawdź!
3. Trunki walizeczka żółta taksówkaWalizka jeżdżącaSprawdź!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: JAK WYBRAĆ NAJLEPSZY PLECAK DO SZKOŁY? PROPOZYCJE!

Walizka jeżdżąca dla dziecka trunki – recenzja, ranking walizek
5 (100%) 2 vote[s]