Zabawki do kąpieli do wanny. Jaką zabawkę wybrać?

Zabawki do kąpieli to świetna sprawa dla dzieci w różnym wieku – od maluszków mających swoje pierwsze kontakty z wodą, po trochę większych, które np. stronią od kąpieli. Po pierwsze dają dziecku nowe możliwości zabawy, po drugie mogą ułatwić rodzicom wszystkie zabiegi pielęgnacyjne (ewentualnie dołożyć trochę pracy związanej ze sprzątaniem zachlapanej łazienki). Sprawdź nasze propozycje zabawek do kąpieli!

O ile kiedyś zabawka do wanny była utożsamiana z gumową kaczuszką, dziś wybór jest o wiele bogatszy. Pluskać z dzieckiem mogą się nie tylko gumowe zwierzątka, ale i lalki, samochodziki, statki, a nawet wykonane ze specjalnego materiału książeczki.

Zdarza się, że dziecko panicznie boi się wody i jak tylko może unika mycia. W takich przypadkach strach może pomóc przezwyciężyć właśnie jedna z takich zabawek. Odwróci uwagę dziecka od niekomfortowej dla niego sytuacji, a być może z czasem sprawi, że zacznie ono lubić kąpiele.


Imc Puzzle do kąpieli

B-Kids Wieloryb
do łapania klocków

Zapf BABY BORN

Tomy śpiewający żółwik

Playgro miękkie klocuszki

Imc Puzzle do kąpieli B-Kids Wieloryb Zapf BABY BORN

TOMY ŚPIEWAJĄCY Playgro Miękkie klocuszki

Najważniejsze cechy

puzzle wykonane z miękkiej pianki umilą kąpiel każdemu maluchowi wieloryb ma w swojej paszczy siatkę, które umożliwia wyłapywanie zabawek my little Baby born można kąpać, a lala szybko wysycha i znów jest gotowa do zabawy pływa po nakręceniu skorupki,śpiewa po naciśnięciu grzywki, a dwrócony na plecy bulgocze pod wodą 6 sztuk w zestawie, wypełnione gąbką, rozwijają zdolności poznawcze i manualne dziecka
sprawdzzabawke sprawdzzabawke sprawdzzabawke sprawdzzabawke sprawdzzabawke

Sprawdź pełną ofertę zabawek na stronie hulahop.pl

Zabawki do kąpieli do wanny. Jaką zabawkę wybrać?
5 (100%) 1 vote[s]