Zabawki z motywem Supermana!

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tego jednego z najpopularniejszych superbohaterów. Superman doczekał się setek komiksów, filmów, książek, gier i bajek ze swoją postacią. Superman to alter ego Clarka Kenta, którego wykreowało wydawnictwo DC Comics.

Pierwszy komiks o Supermenie pojawił się w 1938 roku. Dzięki swoim nadludzkim zdolnościom Superman niesie pomoc wszystkim słabszym i uciśnionym obywatelom. Zwalcza przestępczość i niweczy plany niegodziwców i sił zła. Charakterystycznym symbolem Supermana jest literka S opisana w tarczę, która kształtem przypomina diament. Superman jest przedstawicielem rasy kryptońskiej, a jego miejscem pochodzenia jest planeta Krypton. Superman jest niezniszczalny, niesamowicie szybki, silny i inteligentny. Poza tym potrafi jednym skokiem przesadzić budynek, latać, przetrwać wybuch nuklearny, emitować wzrokiem promieniowanie rentgenowskie i cieplne. Superman posiada również szereg innych nadludzkich umiejętności.

supermana

Zabawki

Superman to jedna z ulubionych postaci producentów zabawek. Jeżeli nasza pociecha jest zafascynowana tym nieludzko sprawnym superbohaterem, nie powinniśmy mieć większych problemów z wybraniem odpowiedniej zabawki.

Komiksy

Superman pojawił się jako komiksowa postać w 1938 roku, a komiksy z jego udziałem pojawiają się do tej pory. Jeżeli chcemy zachęcić dziecko do czytania, a także sprawić, żeby głębiej poznało historię Supermana, wybór komiksu będzie dobrym wyborem. Obecnie najpopularniejszym wydawnictwem, które wypuszcza komiksy z Supermanem, jest Egmont Polska. Polecamy komiksy „Trójca. Batman, Superman, Wonder Woman”, czy „Superman/Batman Władza Absolutna”.

Klocki

Klocki z Supermanem to kolejne, niezwykle popularne zabawki. Klocki rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię oraz ćwiczą zdolności manualne pociechy. Wybierając klocki dopasowane do wieku i umiejętności brzdąca, sprawimy mu niesamowitą frajdę.

Polecamy klocki Lego Super Heroes Wyzwanie Bohaterów dla dzieci od 6 roku życia, nieco trudniejsze, 416-elementowe Lego Superman Battle of Smallville, czy bardziej obszerne, 545-elementowe klocki Lego Super Heroes Inwazja Darksieda. Maluszkom od 2 roku życia oferujemy Lego Duplo Ratunek Supermana.

Figurki

Dzieci, a zwłaszcza chłopcy uwielbiają funkcjonalne figurki. W swojej ofercie posiadamy figurki Supermana, Batmana, czy innych superbohaterów z uniwersum DC. Znajdą u nas państwo figurki kolekcjonerskie (np. Schleich Superman walczący), magnetyczne (Lego Superman), czy zestawy figurek, jak np. Superman vs. Darkseid od marki Schleich. Posiadamy również resoraki, które imitują pojazdy Supermana. Polecamy państwu zestaw resoraków Supermana od firmy Mattel.

schleich-superman-kleczacy

Kolorowanki

Kolorowanki utrzymane w motywie Supermana na pewno spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Piękne zeszyty do kolorowania będą cieszyć oczy zarówno dzieci, jak i rodziców, a ciekawe ilustracje na pewno zaintrygują małych artystów. Polecamy wielką kolorowankę o Supermanie od Wydawnictwa Zielona Sowa.

Puzzle

Puzzle świetnie sprawdzają się jako rozrywka dla całej rodziny. Proponujemy państwu puzzle Trefl dla dzieci od 3 lat, 160-elementowe oraz od 6 lat z 260 elementami. Ciekawą alternatywą od klasycznych puzzli są również naklejkowe puzzle od Wydawnictwa Zielona Sowa, czy Puzzle 3D od DC Comics.

Zegarki

Chcąc nauczyć pociechę korzystania z zegarka, możemy pomyśleć nad dziecięcym zegarkiem utrzymanym w motywie uniwersum Supermana. Mały fan tego superbohatera z pewnością nie będzie mógł rozstać się ze swoim czasomierzem.

Superman Battle of Smallville

Lego Zegarek Superman

Schleich Superman klęczący

Lego Super Heroes Inwazaja Darksieda

Lego Budzik Superman

 

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Jeżeli szukasz więcej zabawek z motywami Superbohaterów, sprawdź szeroką ofertę sklepu hulahop.pl!

hulahop.pl – Raj dla Twojego dziecka!

Zabawki z motywem Supermana!
5 (100%) 1 vote