Zabawki z reklam 2017. Jakie są popularne zabawki?

Telewizja to dziś jeden z podstawowych środków przekazu reklamy. Wśród codziennie wyświetlanych spotów zobaczyć można także te, które są poświęcone produktom dla dzieci, w tym różnorodnym zabawkom. Ponieważ obraz oddziałuje bardzo skutecznie na konsumentów, wiele dzieci zamęcza rodziców, byle tylko kupili im przyuważone w telewizji lalki, gry czy samochodziki. Jakie zabawki zyskały na popularności w 2017 roku?

Zabawki z reklam 2017 – czyli o czym marzy każda pociecha?

Obecnie w telewizji można przede wszystkim dostrzec reklamy zabawek, które prezentują produkty dla obu płci. Czasami jednak pojawiają się takie skierowane tylko do dziewczynek lub chłopców. W przypadku dziewczynek można wyróżnić chociażby lakiery Bo-Po, nietoksyczne i antyalergiczne, które można aplikować na paznokcie bez obawy o zdrowie dziecka. Jeśli chodzi o chłopców, w telewizji można zobaczyć chociażby reklamę figurek Transformersów z najnowszego filmu „Transformers: Ostatni Rycerz”. A jakie zabawki dla obu płci są reklamowane w tym roku na małym ekranie?

  • Latająca dyskopiłka od Epee – ta wyjątkowa zabawka może zmieniać swój kształt z dysku w piłkę i na odwrót. Dyskopiłki dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Można także kupić model Junior przeznaczony dla młodszych dzieci.
  • Bańkopiłki Wubble od Cobi – te zabawki można pompować, dzięki czemu wyglądają jak bańki, ale można się nimi bawić jak zwykłą piłką! Dzięki temu, że bańkopiłki zrobione są z bardzo mocnego materiału, można je bez przeszkód kopać, odbijać od ziemi, a nawet na nich siadać.
  • Gry plenerowe Cool Summer – to kolejna propozycja dla dzieci niemal w każdym wieku, idealna do zabawy na dworze w większym gronie. Wśród gier Cool Summer można wyróżnić takie pozycje jak: Tower Crash lub Ball Toss.
  • Hand Fidget Spinner – dużą popularnością wśród dzieci cieszył się oraz nadal cieszy słynne Fidget Spinner, którego widzieliśmy już zapewne kilka wersji. Jesteś ciekawy co to Fidget Stick?   KLIK

 

zabawki z reklam dyskopiłkaSprawdź cenę!
zabawki z reklam wubble bańkopiłkaSprawdź cenę!
zabawki z reklam hand fidget stick co to ranking fidget spinnerSprawdź cenę!

Telewizja wciąga to prawda. Ważne, aby w naszych zakupach, także tych dla dzieci był zachowany balans i umiar.

Reklama telewizyjna to doskonały sposób na zachęcenie do kupna danego produktu. Dziś także dzieci stały się ich odbiorcami. W telewizji nie brakuje zatem reklam zabawek, które producent kreuje na jedyne w swoim rodzaju. Czasami reklamowane wyroby dla dzieci to niewiele warte towary, ale zdarza się, że znaleźć można wśród nich ciekawe produkty, w tym także edukacyjne czy pobudzające kreatywność

 

Szukasz edukacyjnych zabawek? A może szkolnych przyborów? Zobacz ofertę sklepu hulahop.pl

Zabawki z reklam 2017. Jakie są popularne zabawki?
5 (100%) 1 vote